Сегодня в смт Жовтневе 26.04.2024

"Монако" знову програв у чемпіонаті Франції

У матчі 3-го туру французької Ліги 1 "Монако" програв "Лансу". Зустріч проходила на стадіоні "Луї II (Монако) і завершилася з рахунком 0:2.
На 51-й хвилині рахунок відкрив Іньятіус Ганаго, йому асистував Жонатан Клосс. Через десять хвилин червону картку отримав півзахисник "Ланса" Шейк Умар Дукур. На 86-й хвилині за грубий фол проти Симона Банзи був вилучений російський півзахисник монегасків Олександр Головін.
У доданий час "Ланс" забив другий м'яч - відзначився Банза, гольову передачу віддав Пшемислав Франковський.

"Монако" в трьох матчах набрав 1 очко і посідає 16-е місце в таблиці Ліги 1. "Ланс" (5) - на четвертому місці. Раніше "Монако" програв "Шахтарю" - 0:1